Opieka trenerska

Potrzebujesz kompleksowej opieki trenerskiej? Dobrze trafiłeś. Priorytetowo traktuję indywidualne podejście do zawodnika, aby każda kropla potu i upływająca minuta na treningu maksymalnie przybliżała Cię do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Jestem zawodowym triathlonistą i wiem, ile dla każdego znaczą godziny spędzone na treningach i chyba nikt nie chce aby ta praca wiążąca się często z wyrzeczeniami nie przełożyła się na adekwatne wyniki. Wychodzę z założenia, że każdy zawodnik powinien być traktowany indywidualnie, takie podejście pozwala zmaksymilizować osiągane efekty i osiągać wyznaczone cele. Przy tym wszystkim nie zapominam, że sport powinien przede wszystkim przynosić radość.  W swojej pracy wykorzystuję najnowszą wiedzę z zakresu teorii sportu, fizjologii, dietetyki czy biomechaniki. Korzystam także ze swojego bogatego doświadczenia sportowego.

Opieka trenerska wychodzi u mnie od zawodnika. Przeprowadzam wywiad sportowy, poznaję jego przeszłość sportową, nawyki żywieniowe, tryb pracy czy możliwości czasowe i sprzętowe. Następnie wspólnie wyznaczamy cele i układamy kalendarz startów dzieląc je wg priorytetów. Dopiero wtedy przechodzimy do właściwej opieki trenerskiej, w której zawodnik otrzymuje spersonalizowany plan treningowy. Zazwyczaj w pierwszych dwóch miesiącach przeprowadzam kilka testów mających pomóc w wyznaczeniu stref treningowych.

Do planowania i analizowania treningów wykorzystuję oprogramowanie TrainingPeaks wraz z dodatkiem WKO4+, umożliwiającą zaawansowaną analizę wszystkich parametrów treningowych, a także zestawianiu ich w czasie co pozwala dość precyzyjnie określić faktyczny etap przygotowania zawodnika.

Od zawodnika natomiast wymagam przede wszystkim systematyczności w realizacji planu. Nic nie cieszy mnie bardziej jak osiąganie kolejnych celów zawodnika przy jednoczesnej pełnej realizacji planu treningowego.

Oferta opieki trenerskiej

 • 500zł

  / miesiąc

 • Opieka trenerska
 • ✓ nieograniczony kontakt
 • ✓ plan ustalany raz na tydzień
 • ✓ kontrola realizacji planu 2-3 razy w tygodniu
 • ✓ możliwość korzystania z dysku teamowego
 • ✓ porady dotyczące sprzętu, żywienia, strategii na zawodach etc.
 • ✓ wspólne ustalenie kalendarza startów i wyznaczenie celów
 • ✓ szczegółowa analiza i wykorzystanie jej w dalszym planowaniu z użyciem oprogramowania WKO4
 • ✓ zniżki do partnerów MBC
 • ✓ treningi grupowe

Istnieje także możliwość przygotowania zawodnika przeze mnie tylko pod kątem biegowym lub kolarskim. Cena pakietu wynosi 350zł.

Udzielam też indywidualnych lekcji pływania, podczas których indywidualnie pracuję z zawodnikami nad poprawą techniki i zwiększeniem efektywności stylu zwłaszcza na wodach otwartych. Cena zajęć wynosi 150zł/h i odbywają się z reguły na basenie WUMu po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Przeprowadzam również programy treningowe dla firm i instytucji. Organizuję warsztaty, prezentacje z zakresu sportów wytrzymałościowych, a także wpływu aktywności fizycznej na człowieka. Przygotuję zespół do konkretnej imprezy sportowej w duchu fair play i zdrowej rywalizacji. Przeprowadzałem zajęcia między innymi dla centrum Adgar, Ronson Devevelopment, IT Expert. W razie pytań, propozycji współpracy proszę o wiadomość na kontakt@maciejbodnarcoaching.pl