POZNAJCIE NASZ TEAM!

 

MACIEK BODNAR | trener MBC

Maciek przygotowuje amatorów do osiągania ich sportowych celów w zakresie triathlonu oraz pojedynczych dyscyplin. Czynny zawodnik PRO specjalizujący się na dystansie Ironman 70.3.

Swoją przygodę ze sportem zaczynał od pięcioboju nowoczesnego. Zamiłowanie do sportów wytrzymałościowych ostatecznie ukierunkowało go na triathlon, który trenuje od 2012 roku. Do tej pory siedmiokrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski, reprezentowałem kraj na Pucharach Kontynentalnych i Świata. Jest czynnym zawodnikiem, a więcej informacji o karierze sportowej można znaleźć tutaj. Przez wiele lat sportowego życia miał okazję współpracować z kilkunastoma trenerami, a podejście kolejnych kilkudziesięciu obserwować. Międzynarodowa wymiana doświadczenia pozwala szerzej i obiektywniej spojrzeć na trening i zagadnienia z nim związane.

Od 2013 roku pomaga zawodnikom osiągać ich cele. Współpraca rozpoczyna się zawsze od rozmowy z zawodnikiem na temat jego planów, celów, preferencji, a dopiero później układany jest zindywidualizowany plan treningowy.

 

 

OLA STEMBNOWSKA | wsparcie marketingowe 

Ola odpowiedzialna jest za tworzenie treści w social mediach, obsługę marketingową i wszelkie kwestie pozatreningowe. Od 2017 amatorsko trenuje triathlon. Miłośniczka biegów OCR. 

Jako dziecko trenowała zawodowo taniec nowoczesny. Teraz sportem zajmuje się amatorsko i pomaga w organizacji wszelkich kwestii związanych z Maciej Bodnar Coaching. Do niej kierować należy wszelkie zapytania dotyczące strojów teamowych, organizacji wydarzeń, obozów.