Końcówka sezonu na podium!

utworzone przez | wrz 5, 2017 | 0 komentarzy

Ostatnie dwa tygodnie to udana końcówka sezonu tri w wykonaniu zawodników MBC. Stanęliśmy łącznie 4 razy na podium!

27 sierpnia to ostatni start z cyklu Energy Triathlon, podczas którego Sławek Delegacz na dystansie 1/4IM zajął 2. miejsce w kat. M4. W tym samym czasie Agnieszka Chudek w Kraśniku zajęła 2. miejsce w kategorii K2 na dystansie olimpijskim.

Sławek na 2. miejscu w kat. M4

Tydzień później w deszczowym Malborku Bernard Krawczyk i Wojtek Pawlicki wystartowali w wyścigu 1/4IM, a kolejnego dnia Tomek Kumor w Mistrzostwach Polski 1/2IM. Bernard, mimo że jest w środku przygotowań do startu w IM Barcelona pokazał bardzo wysoką formę i z czasem 2:22:44 ustanowił swoją życiówkę oraz wywalczył 2. miejsce w kategorii M40-44! Wojtek również stanął na drugim stopniu podium w swojej kategorii. Kolejny rekord życiowy padł w niedzielę i to o ponad 10min 🙂 Tomek złamał 5h z przytupem i po 4:49:52 zameldował się na mecie. Wynik cieszy, bo z Tomkiem współpracę rozpoczęliśmy kilka miesięcy temu i z treningowego punktu widzenia, będzie miał jeszcze duże pole do popisu 🙂

Bernard z wody wyszedł na 70. pozycji, ale po rowerze wleciał 20. do T2!

Tomek w Malborku wywalczył nowy rekord życiowy

Równolegle z Malbork Castle odbył się BMW Półmaraton, w którym startowali Panowie: Rafał i Piotr, nabiegali odpowiednio 1:29:03 i 1:52:43.

Niestety nie wszyscy mogli wystartować z powodu choroby, ale też nie byli w stanie wysiedzieć całego dnia w domu, więc kibicowali i wspierali zawodników na trasie. Dzięki Paweł za super relację z Malborka! Natomiast Lech wspierał żonę na triathlonie w Śremie.